Відгуки


Юлія про освіту, життя та роботу в Нью-Йорку

City College of New York

Я советую всем новым студентам заводить как можно больше связей в университете, принимайте участие во всех мероприятиях и стройте свой нетворк - это поможет найти работу в дальнейшем.

Юрій про University of Twente, Foundation та освіту в Нідерландах

University of Twente

Перед приїздом до Нідерландів переживав, чи зможу я навчатись повністю англійською мовою, наскільки довгим буде період адаптації до нового середовища. Насправді ніяких труднощів з цим не виникало. Програма Foundation year сприяє комфортній адаптації до навчання у Нідерландах.

Відгук Анастасії про навчання в LSBU на спеціальності LLM International Commercial Law

London South Bank University

Найбільшим відкриттям для мене було почуття особистої відповідальності людей. Саме навчання на магістратурі організоване так, що ніхто тебе не змушує відвідувати пари чи відповідати на них, немає обов'язкових вказівок щодо підготовки. Важливе твоє розуміння особистої відповідальності і те, як ти її дотримуєшся.

Вадим про свій досвід вступу та навчання у Нідерландах

Hague University of Applied Sciences

Мені сподобався мій перший досвід навчання закордоном... а також, я помітив, що навчання в іншій країні виховало у мені самостійність, дисципліну та пунктуальність, оскільки навчаючись за кордоном, ви маєте самі думати про все, що вам потрібно. Ніхто інший за вас це не зробить!

Назар про життя та навчання в King's College London

King's College London

Мене вразив рівень життя та підхід до навчання у Британії. Викладачі дають інформацію, яка дійсно потрібна і цікава ... Мені сподобалось, як на математиці ми дивимося на результат якоїсь певної задачі не тільки зі сторони цифр, а також вивчаємо який ефект це число має на глобальні проблеми.

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.