Відгуки


Валентина

ESC Clermont Graduate School of Management

Фотозвіт про навчання в ESC Clermont Graduate School of Management.

Ангеліна Голобородько

University of St Andrews

Сент-Ендрюс ідеально підходить для освіти за технічною спеціальністю завдяки не лише кваліфікованим лекторам, які щодня сприяють глибокому пізнанню теоретичного матеріалу, а й наявності лабораторій з сучасним обладнанням, що розвивають навички прикладного застосування отриманих знань під час щотижневої  постановки експериментів.

Євгеній Почкун

Anglia Ruskin University

Cambridge School of Art at Anglia Ruskin University, меня приятно удивил. Университет предоставляет все необходимые атрибуты, кроме арт материалов, что делает пространство для учебы очень эффективным. Я больше всего доволен группой и людьми, которых я там встретил. Было у меня очень много смешанных чувств, но учеба в Англии - это что-то новое, по-этому, это вполне природно так себя ощущать.

Альбіна Шинкар

University of Twente

Відео-відгук нашої студентки Альбіни про навчання на програмі Foundation в International Study Center в Амстердамі. Після закінчення даної програми Альбіна планує продовжити навчання на бакалавріаті University of Twente.

Анна Газолишин

Cambridge Centre for Sixth Form Studies

У CCSS я почуваюся впевнено та комфортно. Я маю можливість вчитися на високому рівні, розкривати свій потенціал і просто знайомитися з чудовими людьми з різних країн та культур.

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.