Альбіна ділиться спостереженнями за освітою в Амстердамі на програмі Foundation

University of Twente

Відео-відгук нашої студентки Альбіни про навчання на програмі Foundation в International Study Center в Амстердамі. Після закінчення даної програми Альбіна планує продовжити навчання на бакалавріаті University of Twente.

 1. Що спонукало Вас обрати навчання за кордоном? Як відреагували на Ваше рішення рідні чи друзі?

  На навчання за кордоном я відважилась бо знаходжу це дуже перспективним у розвитку своєї кар'єри. Маючи дипломи України потрібно рік проходити підтверждення кваліфікації щоб мати змогу працювати за кордоном. З дипломом європейським, або ж університетів США чи Канади тебе будь-де охоче візьмуть на роботу.

  Мої батьки усіляко спонукали мене обрати такий шлях, тим більше саме вони підштовхували мене до рішення навчатись за кордоном.
   
 2. Які країни/університети Вас зацікавили та чим саме?

  При виборі країни цікавилась у першу чергу англомовними країнами, бо вивчала цю мову більш як 10 років у школі. Університети я обирала найкращі за рейтингами підготовки до моєї професії.
   

 3. Чи була складною підготовка до вступу, що б Ви порадили майбутнім абітурієнтам?

  Для вступу я готувалась з репетитором пів поку до екзамену IELTS. Якщо це справді потрібно тобі то складно це не буде. Авжеж, треба сумлінно працювати, але як без цього у досягненні своєї мети?
   
 4. Розкажіть будь ласка про Ваш приїзд на кампус, знайомство з університетом та програмою навчання.

  Приїхала у Нідерланди я з батьками, що було дуже доречним у перші дні, вони допомогли мені "розвідати обстановку". На кампусі студентам усе пояснюють, про подальші дії, про програму навчання, роблять інтерактиви щоб ознайомити нас з містом та один з одним. Все доступно, все зрозуміло.
   
 5. Які умови зустріли Вас в гуртожитку, чи важко було адаптуватися у незнайомому середовищі?

  Адаптація в перші тижні проходить трішки важко, починаєш сумувати за рідними і незвичне середовище дає про себе знати, але починаєш знайомитись з людьми,знаходити друзів і стає легше. Всі студенти готові підтримати і допомогти.
   
 6. На скільки важкою є академічна програма чи були для Вас цікавими заняття в університеті?

  Навчатися англійською мовою зовсім не складно. Інформацію дають в такому вигляді, щоб кожному було зрозуміло, а якщо виникають питання - завжди допоможуть. Заняття цікаві, допомагають згадати все,що проходили в школі та заповнити прогалини знань.
   
 7. Must have для студентів-новачків, що варто брати з собою на навчання?

  У побуті може бути мало часу для готування їжі, тому особисто я б порадила брати мультиварку чи схожі прилади для готування їжі. Корисна штука.
   
 8. Як Ви проводите вільний від навчання час?

  У вільний час гуляємо з друзями вулицями міста, або збираємось на кухні,готуємо, розмовляємо. Можемо провести час в кімнатах для навчання допомагаючи один одному з домашнім завданням.
   
 9. На скільки легко знайти нових друзів за кордоном?

  Кожному студенту за кордоном потрібна підтримка, потрібні друзі і всі це розуміють. Тому знайти нових друзів тут дуже просто.
   
 10. Що Вас найбільше вразило за час навяання в іншій країні та який незабутній досвід Ви отримали?

  В навчанні закордоном найбільше вразило те, що підхід до навчання зовсім інший, у порівнянні з нашим. Вчителі спілкуються з нами як з друзями, часто можуть жартувати на уроках, це цікаво та незвичайно, хоч і дуже ефективно.

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.