Ангеліна Голобородько про навчання в університеті Сент-Ендрюс, Шотландія

University of St Andrews

Сент-Ендрюс ідеально підходить для освіти за технічною спеціальністю завдяки не лише кваліфікованим лекторам, які щодня сприяють глибокому пізнанню теоретичного матеріалу, а й наявності лабораторій з сучасним обладнанням, що розвивають навички прикладного застосування отриманих знань під час щотижневої  постановки експериментів.

Обираючи університет, кожен майбутній студент має брати до уваги велику кількість факторів: розташування, відповідність бажаній спеціальності, можливості щодо проживання та  початку подальшої кар’єри. За підхід до урахування цих факторів та індивідуального підбору найоптимальнішого навчального закладу, а також отриманні навчальної візи я дуже вдячна компанії Student Study.

 

Мій вибір припав на університет Сент-Ендрюса, що посідає почесне 3 місце після Оксфорда та Кембриджа в Британських освітніх рейтингах з найвищими коефіцієнтами задоволеності студентів викладанням предметів та організацією курсу. Я обрала наукову спеціальність у сфері фізики і вступила на факультет Science програми Foundation для іноземних студентів. За рахунок повноцінного навчання на одному рівні з першокурсниками, даний факультет університету передбачає прямий перехід на другий курс за умови отримання достатнього балу протягом Foundation year.

 

Сент-Ендрюс ідеально підходить для освіти за технічною спеціальністю завдяки не лише кваліфікованим лекторам, які щодня сприяють глибокому пізнанню теоретичного матеріалу, а й наявності лабораторій з сучасним обладнанням, що розвивають навички прикладного застосування отриманих знань під час щотижневої  постановки експериментів. Окрім вивчення профільних предметів, програма Foundation забезпечує студентів заняттями для здобуття навичок проведення семінарів, підготовки презентацій та публічних виступів.

 

Окрім навчання, університет пропонує широкий спектр заходів для студентського дозвілля: секції з будь-яких видів спорту, мистецькі спілки тощо. Таким чином, навчання в університеті Сент-Ендрюсу лише додало мені впевненості у вірності вибору спеціальності та бажання продовження навчального процесу. Я неймовірно задоволена зустрічами з цікавими людьми обох сфер університетського життя – соціальної та освітньої.

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.