Чому батьки обирають освіту за кордоном для своїх дітей?

University of Manchester

Вірте в своїх дітей! Можливість здобути правдиву, якісну освіту – це найцінніше, що можуть батьки дати своїм дітям!

  • Чи були Ви готові відпустити дитину навчатися за кордон? Що стало основним фактором у прийнятті рішення?

 

Я не просто готовий був відпустити дитину навчатися за кордон, я наполягав на цьому! Я хотів, щоб моя дитина навчалася в одному з престижних університетів світу, рейтинги яких є правдиві, не куплені і не роздуті, підтвердженням чого є результат навчання – знання та подальше працевлаштування! Нашій країні потрібні освічені люди. Наша нація є дуже розумна і толерантна.

 

  • Як навчання за кордоном вплинуло на дитину? Або ж можливо не вплинуло?

 

Саме перебування в іншому середовищі, в іншомовній країні позитивно вплинуло на світогляд дочки. Спілкуючись зі студентами з різних країн, вона пізнала тонкощі культури та буття тих країн… А навчання, нехай поки не тривале, в манчестерському університеті дало можливість освоїти нові дисципліни, такі як основи бізнесу та менеджмент. Ну і звичайно повсякденна практика в спілкуванні англійською мовою з носіями мови, написання творів, тестів, використовуючи академічну англійську мову... Така практика безцінна! Донечка каже, що зловила себе на думці, що в багатьох випадках її думки формуються англійською мовою.

 

  • За що Ви переживали найбільше відпускаючи дитину на навчання?

 

Найбільше переживав, щоб впоралася з навчанням і не розчарувалася! Адже розчарування – це найгірше, що може бути! На щастя їй сподобалося. В тривалих вечірніх телефонних розмовах вона неодноразово наголошували, що її хвалять викладачі, кажуть, що дуже розумна дівчинка. Підтвердженням цього є написання нею дослідження однієї теми (частина дисертації) з 0% плагіату, хоча допускається до 20%. Керівник її був в захваті від того, як вона виклала свою думку англійською мовою. Мені це приємно!

 

  • Якби з теперішніми знаннями Ви повернулися у минуле в період прийняття рішення про навчання за кордоном, чи Ваше рішення б залишилося таким самим?

 

Зараз я усвідомлюю, що моє рішення було правильне! Я поступив би так само!

Саме головне вірити в свою дитину, навіть, якщо більшість тобі говорять, що з тієї затії нічого не вийде і я марно потрачу велику суму грошей за навчання…

Зараз в мене підростає молодша донечка, яка також поїде навчатися за кордон… Зараз ми в процесі вибору коледжу. Вона бере приклад зі своєї старшої сестри.

 

  • Щоб Ви хотіли порадити іншим батькам, які як і Ви колись, зараз розмірковують про таке важливе рішення щодо майбутнього їх дітей.

 

Вірити у своїх дітей! Можливість здобути правдиву, якісну освіту – це найцінніше, що можуть батьки дати своїм дітям! Я щасливий батько!!!

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.