Максим про перші місяці навчання на бакалаврській програмі в The University of Kansas

The University of Kansas

The University of Kansas є дуже хорошим вибором для міжнародних студентів. Університет робить все для того, щоб ви досягли вашого успіху в навчанні.

The University of Kansas (KU) знаходиться у маленькому студентському містечку Lawrence. Неподалік є Kansas City з багатьма ресторанами, арт музеями та можливостями працевлаштування. Університет дає студентам два тижні до початку навчання на орієнтацію. Протягом цього часу проводяться безліч заходів, які значно допомагають влитися в культуру. Протягом навчального року доступні безкоштовні подорожі навколо Канзасу, сусідніх штатів та квитки в театр або на концерти.
 

 

 

Протягом першого року студенти мусять мати харчувальний план та жити на кампусі. Доступні кімнати на 1, 2 та 4 студентів. Я вибрав останню опцію та не шкодую — маю з ким вчитися, говорити та веселитися. Доступні багато локацій на кампусі де можна поїсти. Вибір щодо харчування є (я стараюся їсти лише здорову їжу, і голодним ходити не приходиться)
 

 

Я вивчаю Computer Science. Класи зв'язані з цим напрямком є дуже простими для мене і їх пропустити не можна (треба заново слухати про основи програмування та інше). Це зроблено для того, щоб студентам без попереднього досвіду було легше вчитися. Також, я маю клас для міжнародних студентів, який допоможе міжнародним учням вивчити університет та вимоги щодо начання швидше. Хоча в моєму випадку, цей предмет був не зовсім корисним (залежить від вашої ситуації).
 

Університет має футбольний стадіон, великий спортзал, криті бігальні доріжки, баскетбольний стадіон (один з найбільших у світі), басейн та обладнання для багатьох інших видів спорту, тому кожному буде чим зайнятисяю.

 

 

Дуже задоволений тим, що студенти організували більше ніж 500 організацій на різні топіки. Я записався на танці, бігання, книжковий клуб та два комп'ютерні клуби.

 


 

Якщо у вас є вільний час після навчання, можете записатися в Honors progam або отримати роботу на кампусі (багато різних позиції, все від кухаря до програміста).

 


 

Загалом, можу сказати що цей університет є дуже хорошим вибором для міжнародних студентів оскільки KU робить все для того щоб ви досягли вашого успіху в навчанні.

 

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.