Мар'яна про базові курси MBA в одному з найкращих університетів Британії

Anglia Ruskin University

Усе, що ми вчимо, готує нас до майбутньої професії. Ми розвиваємо підприємницькі та інтелектуальні навички, впевненість в успішній кар'єрі і в галузі, що ми обрали. За все це я неймовірно вдячна компанії Student Study, яка завжди підтримувала, допомагала протягом усього процесу вибору освітнього закладу і отриманні навчальної візи.

Вибір університету - це завжди складне і відповідальне завдання. Я вирішила обрати Anglia Ruskin University. Однією з причин такого вибору стало те, що він задовольняє потреби студентів та впроваджує індивідуальний освітній підхід до кожного. Більше того, Anglia Ruskin Universityвідомий як один з найкращих у Великій Британії. 

Базові курси MBA розраховані на 12 тижнів. Протягом курсу Interpreneurship and Innovation ми вивчаємо теоретичні моделі та практичні підходи у цій сфері. Кожного тижня на наших лекціях присутні генеральні директори та менеджери таких відомих компаній, як Metro Bank. Вони щедро діляться своїми знаннями і досвідом. Ми вивчаємо основи побудови сучасних методів Business Models як для підприємців і так і початківців. Також ми дізнаємося як реконструювати ці моделі для вже існуючих компаній. 

Більше того, ми беремо участь у проектах, що розвивають наші навички управління персоналом, роботи в команді та переговорів. І, найголовніше, це розуміння ролі кожної людини в одній справі, що є одним із найважливіших аспектів бізнесу. 

Усе, що ми вчимо, готує нас до майбутньої професії. Ми розвиваємо підприємницькі та інтелектуальні навички, впевненість в успішній кар'єрі і в галузі, що ми обрали.

І, найголовніше, під час мого перебування у Великій Британії я кожного дня зустрічаю, навчаюся і будую стосунки з найкращими business minds з різних країн світу. Серед них - головний менеджер казино в Макао, інженери з 10-річним досвідом компаній GE і Heineken та ін. 

За все це я неймовірно вдячна компанії Student Study, яка завжди підтримувала, допомагала протягом усього процесу вибору освітнього закладу і отриманні навчальної візи. 

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.