Назар про життя та навчання в King's College London

King's College London

Мене вразив рівень життя та підхід до навчання у Британії. Викладачі дають інформацію, яка дійсно потрібна і цікава ... Мені сподобалось, як на математиці ми дивимося на результат якоїсь певної задачі не тільки зі сторони цифр, а також вивчаємо який ефект це число має на глобальні проблеми.

Найважливіший фактор, який спонукав мене обрати навчання за кордоном - це якість освіти, яку надають іноземні навчальні заклади. Судячи із досвіду друзів та мого рідного брата, який здобув вищу освіту в Канаді, підхід до навчання інший та цікавіший у порівнянні із вищими закладами у моїй країні. Батьки відреагували позитивно, адже саме вони були одні із перших хто запропонував мені спробувати поступити за кордон.

 

В основному я розглядав Велику Британію, адже освіта там вважається однією із кращих. Вагомий фактор у моєму рішенні із вибором країни також був малотривалий переліт з України в Велику Британію, та схожий клімат. Також різниця у часі не значна у порівнянні з Україною, тому адаптація проходить досить легко. Основний університет я розгляд «King's College London”. По перше, рейтинговість відіграла велику роль у виборі, Kings College посідає 31 місце у світі, що без сумнівів вважається високим рейтингом. Також мені сподобалося розташування університету, він знаходиться практично у самому центрі Лондона.

 

Підготовлення до вступу не було занадто важким, потрібно було здати IELTS та написати мотиваційні та рекомендаційні листи. Моя порада для майбутніх абітурієнтів після закінчення 11 класу одразу починати працювати над англійською професійною, фаховою термінологією. Для прикладу, якщо ви поступили на математичний факультет, моя порада вивчати усі можливі математичні терміни, аби мати принаймні уявне поняття про предмет англійською мовою. Також я б порадив одразу зареєструвати на TFL Oyster card, та замовити студентську карточку, за допомогою студентської карточки ви отримаєте знижку на усі проїзди. Ця карта використовується за плату всього громадського транспорту. Рекомендую замовити її заздалегідь, тому що доставка може бути досить довгою. Я попав у Британію у період пандемії, і готівки практично ніде не приймали. По приїзду, також рекомендую відкрити студентську дебетову карту, я відкривав у Barclays Bank.

 

Насправді сильних переживань не було. Єдине що мене трошки тривожило - це почуття самотності у незнайомій мені країні. Але познайомившись із багатьма студентами, я усвідомив, що переживання цього не варте.

 

Приїзд на кампус був досить привітний, у мене запиталися чи мені потрібно сидіти на самоізоляції, дали ключ від кімнати. Єдине що хочу зауважити, це те що персонал міг би більше ознайомити студентів які тільки приїхали, для прикладу із пральними машинами, і усім іншим що є на кампусі. Зробити міні екскурсію аби ознайомити студента із всіма речима, які є на кампусі.

 

Чесно кажучи, програма є зовсім не легка, дуже багато матеріалу на самостійне опрацювання. Програма дуже цікава, особливо додаткові уроки які я обрав по фаху. Для прикладу, на уроці математики ми не тільки розв‘язуємо всілякі задачі, а також дивимося який вплив ці цифри мають на проблеми у реальному житті і як вони та математика можуть розв'язувати проблеми в суспільстві. На жаль, у зв’язку з пандемією більшість навчального процесу було онлайн.

 

Must have для студентів це ознайомитися із Word office, адже її ви будете використовувати практично завжди. Також, у Kings College London існує певна платформа під назвою KEATS, через яку ви дивитесь свій розклад, уроки, домашнє завдання та решта інформації по навчанні. Зазвичай, доступ до них дають заздалегідь до початку навчання, тому рекомендую розібратися як воно працює перед початком навчання. Також рекомендую взяти з дому зошити у клітинку, знаряддя такі як ручки, записники аби не затрачати час на це по приїзду. Також, не затягуйте з отриманням BRP, постарайтеся отримати дозвіл на проживання якомога швидше.

 

Щодо друзів, у мене в групі студенти практично із різних куточків світу, Туреччина, Японія, Китай, Марокко. Усі студенти привітні та легко знайти спільну мову практично зі всіма. Головне не боятися знайомитися, усі відкриті та привітні.

 

Не розраховуйте що у вас буде багато часу на відпочинок. Зазвичай я виходжу в парки на прогулянки, парки у Лондоні дуже красиві, або йду в спортивний зал. Практично у всіх спортзалах є знижки для студентів.

 

Мене вразив рівень життя, та підхід до навчання. Викладачі дають інформацію, яка дійсно потрібна і цікава, а не все підряд аби вчити. Мені сподобалось, як на математиці ми дивимося на результат якоїсь певної задачі не тільки зі сторони цифр, а також вивчаємо який ефект це число має на глобальні проблеми. Для прикладу, у шкільній програмі ми вивчали квадратні рівняння та як їх розв’язувати. На уроках математики в Kings College London ми використовуємо ті самі рівняння, але для того аби знайти золоту середину між попитом та пропозицією, аби виробники не перевиготовляли товар, а споживачі, люди які купляють продукцію, мали змогу купити цю продукцію без дефіциту та по хорошій ціні.

 

Хочу висловити свою вдячність агенції Student Study, а особливо подякувати Ельмаз. Це людина, яка допомагала мені зі збором усіх документів, візою та загалом зі всіма проблемами з якими я стикався. Бажаю успіху усім майбутнім абітурієнтам.

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.