Олена Лазарева

Northeastern University

Тепер я сиджу у величезній бібліотеці неймовірного Northeastern University (#40 у рейтингу вузів США) в Бостоні і пишу ессе про лідерство і мотивацію.

Мрієте навчатись за кордоном? Вам здається, що за межами вашої зони комфорту є щось більше? Так і є! Світ великий і прекрасний!🌎🌝❤️ Перший крок у невідоме завжди найважчий, але примушуйте себе його робити, бо це того вартує. Якщо ви не знаєте з чого почати і чого ви точно хочете, швиденько дзвоніть Ірині зі Student Study +380 (98) 112 15 15 . Вона розкаже вам усе і навіть більше. http://www.studentstudy.com.ua 🌟 І для тих хто цікавився, послуги Student Study були безкоштовними! Я з 16 років мріяла вчитись у США і нарешті я тут. 🇺🇸❤️Скільки було розчарувань і скільки раз я прощалась з цією мрією, проте коли усі надії були втрачені , щось привело мене в Student Study в ідеальний для цього час. Тепер я сиджу у величезній бібліотеці неймовірного Northeastern University (#40 у рейтингу вузів США) в Бостоні і пишу ессе про лідерство і мотивацію. Мрії збуваються? Так! "Wait for a perfect moment! It's about to come!"💫 Пишіть мені ,якщо будуть будь які питання з приводу навчання за кордоном!😉

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.