Освіта в Голандії зі слів студента HISC Іллі Аверченка

University of Twente

Моє бажання вчитися на Computer Science в Нідерландах допомогла втілити компанія Student Study, з якою ми познайомились на одній з освітніх виставок у Львові. Я і мої батьки отримали фахові консультації, рекомендації та поради, які допомогли зробити правильний вибір.

Всім привіт. Мене звати Ілля і я студент Foundation Year в Holland International Study Center з наступною прогресією в University of Twente. За той короткий час, що я навчаюсь, я отримав безліч вражень. По-перше, це Амстердам… Для мене це найпривітніше місце в якому я тільки був. Дружня атмосфера, люди які завжди посміхаються допомогли мені адаптуватся в новій країні. Особливістю життя в Амстердамі є щоденне використання велосипедів, це є зручно і безпечно, бо велодоріжки є скрізь. Інший транспорт теж зручний і ідеально організований.

З перших днів навчання я знайшов багато друзів. Це теж студенти з інших країн: Грузія, Еквадор, Єгипет, Бельгія, Азербайджан, Китай, Турція і навить Індонезія.

Це прекрасна можливість дізнатись трохи більше про культуру інших країн, і навіть вивчити пару фраз іншими мовами. У нас вже відбувалися студентські вечірки. Весела і дружня атмосфера не дає почуватися самотнім.

Викладачі HISC відразу дали зрозуміти, що готові надавати допомогу і підтримку в будь-яких ситуаціях. В мене є викладачі з Голландії, Англії і Ірландії. Вчитися поки що не складно, навантаження зростає поступово. Розклад пар дозволяє мати досить особистого часу. А в Student Hotel (місце де я живу) є де провести час. Тут є все для того, щоб побут був комфортний: безкоштовний спортзал, кімната для навчання, максимально обладнена кухня, пральня ,кафе,та ресторан.

Моє бажання вчитися на Computer Science в Нідерландах допомогла втілити компанія Student Study, з якою ми познайомились на одній з освітніх виставок у Львові. Я і мої батьки отримали фахові консультації, рекомендації та поради, які допомогли зробити правильний вибір. Окремо дякую Адріані і Марті, які організували нам поїздки і зустрічі в університетах, які ми обирали. Я мав підтримку у вирішені будь-яких питань з університетом протягом усього періоду до початку навчання. Навіть зараз за потреби я звертаюсь до львівського офісу і отримаю рекомендації. Дякую вам, Student Study!

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.