Відгук Дарії про літню програму у Royal Hospital School

Royal Hospital School

14 липня - 27 липня відбулася літня освітня подорож до британської школи-пансіонату Royal Hospital School, що знаходиться на південному сході Великої Британії. Маршрут охопив наступні міста: Львів-Київ-Лондон-Іпсвіч-Лондон-Кембридж.

З 14 по 27 липня відбувалась наша групова поїздка до Royal Hospital School, що знаходилась у портовому містечку Іпсвіч. Це місто вважається одним із найстаріших у Англії та розташовується за 80 миль від Лондона.

 

 

 

Ранок зборів починався дуже бентежно, адже необхідно було зібрати півгрупи у Львові та підхопити інших дітей у Києві. Коли ми прилетіли, по плану у нас був сніданок в одному з кафе аеропорту, тож поки діти дочекалися своїх замовлень та перекусили, інша півгрупа почала збиратися у вказаному місці. Лиш діти відірвалися від опіки знервованих батьків, відразу швиденько розговорилися, познайомилися між собою та потоваришували. Тож, після перевірок і паспортного контролю, ми сіли у літак великою та дружною сім‘єю на 2 тижні.
В аеропорту Лондон Станстед ми чекали на наш трансфер, а для зручності та безпеки нас зустріла Моніка - супровід від нашої школи. Тож, ми з валізами та округлими очима від зміни оточення, роздивлялися все навкруги та вже були в очікуванні майбутніх пригод.
По приїзду до школи дітям видали іменні бейджі та розселили по кімнатах.

 

 

 

Наступного ранку о 8.00 всі діти були біля їдальні та реєструвалися на сніданок. Трішки пізніше була проведена екскурсія по школі, нам показали класи, де студенти будуть вчитися, провели по цікавих та видатних місцях школи, показали спорт-зал та басейн, тенісний корт тощо. 
Школа наша була із давньою історією та величезною територією, вигляд на яку відкривався вже з дверей резиденції. Великим плюсом було те, що попри величезну площу відстань до школи була дуже мінімальною, 2 хвилини і ти на місці.

 

 

 

У перший дні по приїзду всі студенти писали тест, який поділяв  їх на рівні знання мови. Таким чином, адміністрація створювала групи для вивчення англійської за рівнями та наділяла кожній по вчителю. Майже всі заняття проводилися в ігровій формі. На мою думку, це важливо, бо дітям краще запам‘ятовується матеріал, вони мають змогу спілкуватися один з одним.
Вчителів з кожної групи я знала особисто, бо відвідувала заняття та особисто бачила як проводиться уроки.
Цей змагальний темп запалював кожного студента, змушував доказати, що саме він є найспритнішим та найрозумнішим у цій групі.
Викладачі були досвідченими та кваліфікованими, змогли знайти індивідуальний підхід до кожного учня.

 

Розклад на щодень писався на дошці посеред холу, для комфорту усіх навколо. Кожного дня активності були різними тому всі з нетерпінням чекали, щоб познайомитися з планом на новий день.

Особисто мені запам‘яталося як ми розмальовували чашки та запікали їх, робили футболки Tie-dye, остання вікторина. Це було дуже весело, навіть для дорослих. Усі вчителі, аніматори та груп-лідери брали участь у таких заходах. Тож, розклад денний мав такий вигляд: 

  • 8.00-9.00 - сніданок
  • 9.30- 12.00 - перший урок
  • 12.30-13.30 - ланч
  • 13.30-15.30 - другий урок
  • 16.00-18.00 - проводилися різні активності (ігри на вулиці, великий теніс, басейн, баскетбол, волейбол або вільний час)
  • 18.00-19.00 - вечеря
  • 19.00-21.30 - вільний час

 

 


За програмою ми мали 2 екскурсії:

  • 21.07 у нас була виїзна екскурсія до Лондона. Після сніданку ми вмостилися в  автобус та рушили у невідомість, щось нове та незвичне. Саме в такий момент розумієш, що мрії збуваються. По приїзду кожен отримав свій пакет з ланчем та  всі відправилися у центральний парк, де могли насолодитися їжею після дороги, а далі ми відвідали Tower of London, мали змогу поплавати на кораблику по Темзі та послухати цікаву лекцію. Тут діти тішились першим сувенірам та величчю старого замку. 

 

  • 23.07 у нас була екскурсія до міста Кембридж. Проводили екскурсію дуже незвичним способом, ми плавали по штучному каналу на дерев‘яних човнах по 5-7 осіб, слухали лекцію чоловіка, який управляв човном та милувалися красою навкруги. Потім ми завітали до Kings College, де дітям розповідали як тут навчаються студенти та яке насичене їх життя після навчання. Згодом ми мали 2 години шопінгу у Центральному Молі Кембриджу. Стомлені, але щасливі ми поїхали додому, де нас чекала піца-паті. На відкритому повітрі кухарі готували надзвичайно смачну піцу, де ти міг обрати свою начинку.

 

Щодо харчування необхідно підмітити, що тут воно є збалансованим та різноманітним. Велику увагу приділяють дітям, які мають алергію на певні продукти, тож перед поїздкою всіх дітей було опитано чи мають вони якісь потреби у харчуванні. На кожному прийманні їжі в їдальні були різні фрукти, стійка з овочами, щоб кожен міг зробити собі салат, великий вибір напоїв, страви для вегетаріанців тощо. Кожного дня меню змінювалося, були різні м‘ясні страви, гарніри та десерти.

 

 

 

Відпочиваючи та одразу вивчаючи англійську, час минув надзвичайно швидко. Тож, знову в дорогу до аеропорту, реєстрація, проходження контролю та перельоти. Втомлених дітей зустрічають їх батьки, але настає найзворушливіший момент, розставання з новими друзями, які стали такими рідними за цих 2 тижні. Червоні від сліз очі, обійми та прощання залишаться завжди у нашій пам`яті.


Але ми не прощаємось з Англією, ми повернемося сюди ще!

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.