Відгук Катерини про навчання на програмі Foundation Istituto Marangoni

Istituto Marangoni London

Навчальний процес безпосередньо, вчителі, атмосфера Лондона та атмосфера в університеті - все це неймовірно надихає на навчання!  Я неймовірно рада, що зробила свій вибір в сторону fashion.

На Foundation Istituto Marangoni є три групи, в групі 10-12 чол. У першому семестрі всі учні змішані, тобто є учні, які роблять Design, та інші, які роблять Fashion. Спеціально нас будуть розділяти лише на другому семестрі, семестрів всього три. Саме тому в перший місяць навчання  ми отримували дуже різноманітні знання та домашні завдання. Наприклад, на перший тиждень ми повинні були зробити презентацію про фотографа, на наступний вже про графічний дизайн, а далі про улюбленого fine artist. 

 

Розклад також змінюється щосеместру. Одна пара триває 2.15 год, в день максимум 2 пари, є вихідні й у будні дні. Проте, якщо розклад гнучкий, то домашнього завдання неймовірно багато й воно дуже цікаве!

Роботу у скетчбуках ми розпочинаємо з 2-го місяця, тобто вже зараз. Кожен учень повинен вже знати, що планує робити наступного року, бо робота у скетчбуці повинна відповідати спеціальності. 

На уроках ми вчимось створювати колажі та мудборди, нас навчають різних технік праці у скетчбуці : negative space, doodling, fabric manipulation. 

Зараз, на 5-тому тижні, у нас вже final assessment, де вчителі перевіряють наше домашнє завдання за попередній місяць та оцінюють нашу роботу.

Також у нас є предмет, на якому ми кожних два тижні ходимо у різні галереї, виставкові зали, музеї та бібліотеки, де й виконуємо завдання, яке нам там дають.

 

Навчальний процес безпосередньо, вчителі, атмосфера Лондона та атмосфера в університеті - все це неймовірно надихає на навчання!  Я неймовірно рада, що зробила саме такий вибір в сторону fashion, бо це дуже цікаво і я отримую від цього величезне задоволення!

 

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.