Відгук Світлани про середню освіту у Британії та зміни, які за цим слідують

Wrekin College

Ми довго вагалися, чи відправляти дитину за кордон... Пройшов перший семестр навчання, і ми побачили, що сумніви наші розвіялися. Наш син дуже задоволений ... Ми з чоловіком отримуємо похвали від викладачів. Син став самостійним та рішучим.

Коледж хороший- рекомендую!!! Моєму синові дуже подобається в ньому навчатися. Вчителі у Wrekin College - професіонали своєї справи, завжди готові надати консультацію, допомогти у навчанні. Новий матеріал викладають у доступній формі, на закріплення теми навчальний експеримент. Відмінні відносини між викладачами і школярами!

 

 

Ми довго вагалися, чи відправляти дитину за кордон. Мій син сором‘язливий та не самостійний. Проте він з впевненісю переконував нас, що справиться зі всіма труднощами, адже мрія його життя - навчатися в Англії.

 

Пройшов перший семестр навчання, і ми побачили, що сумніви наші розвіялися. Наш син дуже задоволений і з великим бажанням навчається в коледжі. Ми з чоловіком тішимося з його успіхів, отримуємо похвали від викладачів. Він став самостійним та рішучим. Тепер віримо і знаємо, що наш син вперто йде до своєї мети і жодного дня не шкодує за свій вибір.

 

Детальніше про середню освіту у Великій Британії ви можете прочитати тут.

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.