Відгук Тетяни про літню програму від CATS College London - Bloomberg Business Advantage

CATS College London

З 30 червня по 14 липня відбулась найбільш інтригуюча поїздка цього літа - CATS College London - Bloomberg Business Advantage. Чому інтригуючу? - Тому що ми були першими студентами, яким випала можливість працювати з секретними терміналами Блумберг.

Цього року  CATS College London відкрив нову літню програму, зовсім не схожу на всі попередні - Bloomberg Business Advantage Programme. Програма справді особлива, адже розроблена для студентів у яких є великий інтерес до бізнесу, фінансів та економіки, які бажають розвивати свою бізнес-обізнаність, навички та досвід. Протягом всього курсу студенти працюють над дослідницьким проектом, щоб розробити навички, необхідні для вивчення бізнесу на більш високому рівні.

Студенти вчаться аналізувати останні економічні та бізнес-тенденції, використовуючи термінал Bloomberg - інструмент вибору міжнародних інвесторів і трейдерів.

 

Але зараз з самого початку.

30 червня настав день Х, день якого з нетерпінням чекали 5 студентів і я (груп-лідер). Вперше ми зустрілись в аеропорту, і майбутні студенти відразу знайшли спільну мову і придумували мільйон питань за хвилину розпитуючи Як? Коли? і Де? 

Швидко пройшовши перевірки та паспортний контроль ми вже сиділи в літаку та чекали приземлення на острові Туманного Альбіону.  Нас зустрів трансфер, який привіз до самої резиденції. Хоч вже було пізно, але нас з щирою посмішкою зустріли адміністратори школи, які швидко розселили всіх по кімнатах, видали всім картки-ключі та побажали гарно відпочити.


     
 

Спати довго не прийшлось, адже вже о 7.30 ми зібралися та пішли до школи, яка знаходиться в 5 хвилинах від резиденції. Варто також зауважити, що CATS College London знаходиться практично в самому центрі Лондона - в районі Блумсбері, де розташовані офіси та банки.

 

 

У перший день нас познайомили з іншими дев’ятьма студентами з нашої Блумберг групи, які приїхали з Росії, Білорусі, Іспанії, Сербії, Оману та Польщі. Не пройшло й години, як всі 14 студентів знайшли спільну мову і були нерозлучними всі два тижні. Нам провели вступний урок, де розповіли основні правила школи та резиденції, показали план екскурсій та уроків на два тижні, та найголовніше показали, де знаходиться їдальня.

Після смачного ланчу ми помчали з нашим activity leader на першу екскурсію до одного з найбільших музеїв світу - Британського музею (British Museum). А після захоплюючої прогулянки та з першими сувенірам в рюкзаках у дітей був відпочинок. 

Програма Bloomberg Business Advantage зорієнтована на студентів з 15 до 18 років, тому дітям дається більше свободи. З 8.45 до 12 у студентів уроки, з 13 до 16 - екскурсії. 

З 16 до 22.30 години у всіх вільний час, можна йти самим гуляти по Лондону, відвідувати кафе та музеї, але при цьому обов’язково треба повідомити наглядаючих в резиденції куди ви йдете, з ким та коли повернетесь. Безпека в CATS College London запорука щасливих студентів та батьків.

 

     


За два тижні ми відвідали найвідоміші місця Лондона, та навіть ті, про які ніколи не чули. Так у нас в планах було відвідати головний офіс Блумберг ( від якого студенти були просто в захваті), головний офіс Бріджпоінт, де студентам зробили воркшоп, піднятися на найвідоміше колесо огляду - Лондон Ай, зробити шопінг у найбільшому ТЦ Великої Британії - Вестфільд, та на завершення незабутня подорож по головній річці країни - Темзі. Також ми побували у двох вищих навчальних закладах King’s College та Regent’s University, де студентам провели справжні університетські лекції по Бізнесу. У суботу та неділю про нас теж не забули і організували поїздки до історичних міст Кембридж та Кентербері.

 

    

 

Щодня у юних бізнесменів та бізнесвумен було по два уроки: перший урок різний кожного дня (leadership, marketing, stakeholders, management, recruitment та ін.), а другий - це робота з Блумберг терміналами. У всіх було найголовніше завдання - зробити презентацію, яку треба представити в останній навчальний день. Студенти не розгубилися і всі два тижні плідно працювали над своїми проектами: хтось порівнював акції Pandora та Tiffany and Co., хтось інвестиції Apple та Samsung, а комусь прийшла ідея порівняти репутації BMW та Tesla. І все це завдяки терміналам Блумберг. 

Після нашої розповіді у Вас напевно виникло бажання - а чому б не скачати термінал Блумберг і просто сидячи вдома дізнаватися інформацію про компанії. Не все так просто. Термінал Блумберг - це приватна програма, для входу в яку потрібно робити не тільки скан пальців, а ще і мати спеціальний комп'ютер. 

CATS College London - це єдина школа в Європі, яка має такі комп’ютери. Та що там школа, навіть не всі провідні компанії світу мають доступ до цих терміналів. Ось чому ця літня програма є унікальною.

Ось так виглядають ці термінали:


     

 

     

 

Два тижні пролетіли як один день. Всі отримали довгоочікувані сертифікати та рекомендації від школи, які згодом пригодяться для вступу у ВНЗ. І ось на календарі вже 14 липня. Всі знайшли собі хороших друзів з якими будуть продовжувати спілкуватися та їздити в гості. Прощання було важким, плакала навіть погода. 

І ось приїхав трансфер, аеропорт, літак і нарешті вдома. З широкими обіймами зустрічають батьки, а діти з палаючими очима починають розповідь про два незабутніх тижні у Лондоні.

 

 

Ще побачимось, Лондон!
 

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.