Відгук від талановитого студента Андрія Луцишина, що вступив до University of New Hampshire

University of New Hampshire

Університет розташований у неймовірно красивій зоні. Маю Щиро подякувати компанії Student Study за те, що знайшли саме те, що я шукав. Неймовірно вражений тим, що студентам пропонує сам університет. Просто НЕЙМОВІРНА кількість різних додаткових курсів, груп, спортивних кругів. У університеті навіть є власний кінотеатр.

"Університет розташований у неймовірно красивій зоні. Маю Щиро подякувати компанії Student Study за те, що знайшли саме те, що я шукав. Я сам людина комунікабельна і дуже відкрита для спілкування, проте вимагав спокійної зони і тихого місця для навчання.
Університет розташований у парковій зоні, що має велику кількість велодоріжок, стежок та просто місць де можна посидіти на природі. Дерева в основному хвойні, через що повітря чисте і приємне. 
Через університет проходить дорога, що з'єднює сам університет і його кампус з містом та автомагістраллю, що за 10 хвилин їзди. На території є багато автобусних зупинок і причому, всі автобуси для студентів університету безкоштовні.
Також на території знаходиться 3 їдальні, де можна смачно поїсти, якщо взяти план харчування. Також можна просто приходити і оплачувати щоразу як харчуєшся, але це набагато дорожче. Сама їжа якісна і смачна. Це найбільша їдальня яку я бачив при університеті і тому вибір їжі тут просто колосальний.
Викладачі та персонал ставляться до студентів дуже позитивно, проте не треба забувати, що це інакша культура. Не потрібно при хамовитому ставленні очікувати підтримки. Суворо, але дуже чесно, що я поважаю. Що посієш - те пожнеш.
Я сам з України, Львів і маю сказати що здивований, як люди ставляться до України та до конфлікту в нашій країні. Коли я жив в Англії то люди навіть не запитували, а дехто навіть не знав, що щось відбувається. Тут все по-інакшому. Думаю що це через те, що тут недалеко є комуна українців і відсоток українців у цьому штаті досить високий. Правда я іще ні з ким не познайомився. Сам на біоінженерії з трансфером в генетику. Вибрав цю програму, як пре-мед перед вступом в медичний університет у майбутньому.
Останнє, що хотів би додати - неймовірно вражений тим, що студентам пропонує сам університет. Просто НЕЙМОВІРНА кількість різних додаткових курсів, груп, спортивних кругів. У університеті навіть є власний кінотеатр. Це все входить в оплату за університет, проте деякі спортивні секції вимагатимуть додаткової проплати. Також не можна забувати про басейни та двохповерховий тренажерний зал, що є знову ж таки, безкоштовним для студентів."

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.